درباره ما

 صبحانه پخش نوآوران(صبونه)

🔴 شماره ثبت:498026

🔴 تلفن :88989431-021(10خط)

🔴 ایمیل:SOBOONEHINFO@GMAIL.COM

🔴 ارتباط با مدیریت:MEHDI.NAIMM@GMAIL.COM

🔴 آدرس: خیابان ستاخان-خیابان کوثراول-پلاک 26-واحد1

🔴 موضوع فعالیت : توزیع و پخش صبحانه از طریق سایت

————————————

صبونه

enlightened"صبونه"  اولین سایت توزیع صبحانه با قیمت حداقل و درآینده نه چندان دور با صبحانه های ملل و لاکچری و انواع نوشیدنی ها و آبمیوه های تازه و کافی ها و .... در تمام تهران و اکثر استانهای ایران است.

ما در صبونه با پشتیبانی ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل هم سفارش های شمارو ثبت و در ساعات توزیع صبونه پخش می‌کنیم. در حال حاضر صبونه در شهر تهران و شیراز و اصفهان و ایلام و زاهدان و اردبیل فعال است.صبونه استارت آپی در راستای ترویج فرهنگ میل کردن صبحانه در تمام ایران است و امید است روزی برسد که هیچ ایرانی بدون میل کردن صبحانه روز خود را آغاز نکند.enlightened

————————————

چشم انداز صبونه

🔴 پوشش تمام ایران، به این صورت که مشتری وارد سایت شده و استان و شهرستان مربوطه را انتخاب می‌کند و منوی آن محدوده برای شخص باز می‌شود و سفارش می‌دهد و حداکثر تا 30 دقیقه بعد به دستش میرسد.

🔴 بسته بندی متفاوت :در صبونه از بسته بندی های مخصوص موادغذایی که از کاغذهای ایندربرد پشت سفید استفاده می شود که علاوه بر بهداشتی بودن، کیفیت محصولات را نیز حفظ می نماید و مورد تایید وزارت بهداشت نیز است استفاده می شود.

🔴 ما خود را متعهد به رعايت حقوق مشتريان به ويژه حق اعتماد به كيفيت مواد اوليه مرغوب، روش طبخ سالم و رفتار شايسته كاركنانمان مي دانيم.

🔴 روش های پرداخت متنوع(حضوری، اعتباری و آنلاین) - محیط کاربری ساده - حداقل قیمت در تمام منوهای صبونه - پیک رایگان و آموزش دیده شده در تمام ایران برای برخورد هرچه بهتر با مشتری از امکانات صبونه است.